Giriş Yap Kayıt Ol
Rehbere Nasıl Kayıt Olabilirim? | Mordoğan Ve Türkiye Rehberi

Rehbere Nasıl Kayıt Olabilirim?

Merhaba,


Rehberimize kayıt olmak için aşağıdaki öneri ve yönergelere dikkat etmenizede fayda var.

1 - Öncelikle ; sitemizin üst menülerinde de yer alan " Kayıt Ol " bağlantısına tıklamalısınız. Burada karşınıza gelen formu kendi bilgilerinizle doldurun.
2 - Kayıt formunu doldurduktan sonra, kayıt esnasında belirttiğiniz e- mail adresinize , sistem tarafından otomatik olarak bir aktivasyon maili gönderilir. Bu aktivasyon mailini açın ve içerisindeki aktivasyon bağlantısına tıklayın. Bu sayede hesabınız aktif hale gelir.
3 - Hesabınız aktif hale gelince, sisteme giriş yapın. Giriş yaptığınızda, sizde üyelik tiplerinden biri seçmeniz istenecek. Üyelik tamamıyla ücretsizdir ve ücretsiz kalacaktır.
4 - Siz o sayfadayken, biz yönetim panelinden ödeme bildirimi olduğunu otomatik olarak öğreniriz. Gün içerisinde mutlaka üyeliğiniz onaylanacak ve seçtiğiniz üyelik tipini kullanmaya başlarsınız. Daha erken onaylama için, iletişim kanallarından bizlerle iletişim kurabilirsiniz.
5 - Onaylı bir üyeliğiniz olduktan sonra; kendi profil sayfanıza yönlendirilirsiniz. Şimdi burada yapacaklarınız tamamen size kalmış davranışlardır. Dilerseniz; işletmenizi ekler, ister ilan verir, ister ihale açar, isterseniz kendi kampanya ve etkinliklerinizi sisteme tanımlayabilirsiniz.


Bu konularda bizlerden mutlaka yardım isteyiniz. Her kayıtta bizler en son kontrol ve onay işlemini yaparız. Eksik bilgilerinizi gerek sizin gerekse internet aracılığı ile ararştırır ve tamamlarız.

Her ne koşulla olursa olsun, lütfen bizlerle iletişime geçmekten vazgeçmeyin. Elimizden geldiğince sizlere yardımcı olmak bizim için mutluluk verir.

Tüm Mordoğan ve Karaburun Halkına & Esnafı'na saygı ve sevgilerimizle...

2 yıl önce eklendi.

  •