Giriş Yap Kayıt Ol
Mordoğan Nerede? | Mordoğan Ve Türkiye Rehberi

Mordoğan Nerede?

 

Cennetimizi arıyorsunuz ve Mordoğan nerede merak ediyorsunuz öyle mi? İşte bu sorunun cevabını vermek için hazırladık bu sayfayı.Yukarıda harita da gördüğünüz gibi Mordoğan Ege'nin en batısına yakın bir yerde konumlanmış Foça'nın tam karşısında yer alan eşssiz doğal güzellikleri ve huzuruyla ünlü Ege'nin şirin mi şirin kasabasıdır.Kışın 5000 civarından nüfusa sahip olan Mordoğan yazın ise bu nüfusun kat ve kat fazlasına sahiptir.

Mordoğan'a gelmek istiyorsanız İzmir'de Üçkuyular otogarından her gün belirli aralıklarla seferler yapılmaktadır.Yine İzmir Büyükşehir Belediyesine ait Eshot otobüsleri ile de seferler yapılmaktadır.Yazın bazı zaman dilimlerinde deniz yolu ile de gelebilirsiniz ancak bunun duyurusunu sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Araç ile gelmek isterseniz İzmir-Çeşme otoyoluna girdikten sonra  Karaburun gişelerinden çıkabilirsiniz.Sonrasında İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsünün oraya kadar gelip yol ayrımından Gülbahçe-Karapınar-Balıklıova istikametinden Mordoğan'a ulaşabilirsiniz.Yakın geçmişte tamamlanan yeni yol ile keyifli bir yolculuk sizi bekliyor.Yolculuk süresi ortalama otoyola giriş yaptıktan sonra 50-55 dakika kadar sürmektedir.

Eğer sizde bu eşssiz güzellikteki kasabayı merak ediyorsanız e hadi daha ne duruyorsunuz?

 

2 yıl önce eklendi.

  •